Babiččina Volba Hladká mouka na křehké pečivo pšeničná 1kg

Speciálně mletá mouka na křehká těsta. Doporučujeme použít místo běžné hladké mouky v receptech na cukroví, sušenky a ostatní vykrajované výrobky. Zrno pšenice má v každé své...
Skladem

hladké
Druh
pšeničné

• , Testováno s Testuj.to

• Pri pečení som na začiatku používala rôzne druhy múk až kým som sa nedostala k Babičkinej voľbe Má veľmi pekný obal čo dokáže upútať oči. Najviac ma zaujalo, že sa vyrábajú aj rôzne špeciálne múky na rôzne druhy cesta. Preto vrelo túto múku odporúčam.
  • , Testováno s Testuj.to

• pokud váháte, zda produkt zakoupit, nebo radši ne, rozhodně vřele doporučuji, jen do toho. Požitek se vyplatí!!
    • Žádné nejsou, musím po dlouhé době říct, že u tohoto produktu se z mé strany zkrátka nedá zhola nic vytknout!! Jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost produkt vyzkoušet.
  • , Testováno s Testuj.to

• Speciálně mletá pšeničná hladká mouka na křehké těsto Babiččina volba mě zaujala. Vyzkoušela jsem kynuté těsto a jsem moc spokojená. Buchty byly krásně propečené a nadýchané. Těším se na pečení vánočního cukroví, s moukou Babiččina volba to bude hračka. ..

Množství
1000 g
Hrubost mletí
hladké
Druh
pšeničné

Zrno pšenice má v každé své části různé složení - jiný obsah a kvalitu lepku, škrobu a dalších látek, které mají zásadní vliv na pečení. Postupným mletím zrna získáváme mouky s odlišnými vlastnostmi a jejich mísením pak připravíme tu ideální pro každý druh těsta.

Pšeničná hladká mouka na křehké pečivo

Těsto z této mouky má jemnou strukturu, nelepí se a netrhá. Je velmi vhodné na vykrajování.

Ideální je k pečení drobnějších kousků, tzv. čajového pečiva, lineckého cukroví a různých druhů sušenek.

Není vhodná na kynutá těsta.

3zákazníci nedoporučují produkt

• , Testováno s Testuj.to

• při zpracování se s těstem na cukroví dobře pracuje
    • po upečení, cukroví chutná úplně jinak, nedobře

Poprvé jsem letos koupila tuto mouku a absolutně nejsem spokojena. Cukroví, které s hladké mouky mám s máslem jindy báječné chutí, je nyní tuhé, nedobré. Už nikdy více.

• , Testováno s Testuj.to

• Dělala jsem z této mouky třené linecke, a musím říct že po upečení nádherně křehké. S těstem se dobře pracovalo. Čokoládové cookies taky. Cena je sice vyšší, ale za tu kvalitu...ale proč si nepřiplatit.
    • Určitě bych produkt doporučila, tomu kdo rad krupave věci
  • , Testováno s Testuj.to

• Rada peciem a skusam novinky, tak som skusila aj tuto muku a bola som prekvapena, ze cesto je ovela jmnejsie a chutnejsie. Odporucam ak niekto zvazuje kupu ........................................................................................................................
  • , Testováno s Testuj.to

• Super všem vřele doporučuji :-)
  • , Testováno s Testuj.to

• Speciálně mletá pšeničná hladká mouka na křehké těsto Babiččina volba je vynikající volbou nejen na Vánoce. Babiččiny mouky používáme nejvíce, protože se nám zdá kvalitnější a působí na nás tradičně. Jak už sám název napovídá. Rozhodně musím doporučit všem. Nejen tuto, ale všechny druhy jsou OK.
  • , Testováno s Testuj.to

• Pro mě to je jedna z nejlepších značek prodávající mouku. Jsem moc ráda, že už konečně i v ČR seženete mouky speciálně se hodící na různé druhy sladkého pečení. S touto moukou se krásně pracuje, je čistá a jemná. Za mě jednoznačně top produkt a nemám co bych vytkla.
    • Snad možná jen vyšší cena, ale za za vyšší kvalitu
  • , Testováno s Testuj.to

• Já jinou mouku než je Babiččina volba nekupuji. Těsto je s ní křehoučké. Dobře se s těstem pracuje. Mouka je o proti jiným značkám dražší, ale vyplatí se investovat. Pečivo je s touto moukou křehké, vláčné a dobré. Jinou mouku už nevolím!!!!! A zůstávám u volby naší babičky.